4WORKERS Sp. z o.o.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie zaopatrzenia w odzież roboczą i ochronną, profesjonalne środki czystości oraz artykuły BHP.

Na naszej stronie znajdą Państwo wszystkie produkty niezbędne do bezpiecznej i wydajnej pracy w branżach wymagających specjalistycznych ubrań i środków ochrony osobistej. Oferowany asortyment obejmuje m.in. kaski, rękawice, obuwie i kombinezony. Staramy się, by proponowane Państwu produkty spełniały normy jakościowe oraz te obowiązujące w kwestii bezpieczeństwa i higieny w miejscach pracy.

Zajmujemy się zarówno dystrybucją odzieży i akcesoriów uznanych marek, jak i produkcją ubrań roboczych – prowadzimy wyspecjalizowaną szwalnię. Pozwala to na dostarczanie dokładnie tych produktów, które są potrzebne w Państwa firmie oraz na realizację niestandardowych zamówień. Zdajemy sobie sprawę z potrzeby kompleksowego zaopatrzenia personelu w odzież roboczą, obuwie i inne artykuły. Dbamy o to, by nasza oferta była na tyle bogata, by udało się znaleźć w niej wszystkie niezbędne przedmioty i zaoszczędzić czas poświęcony na zakup wyposażenia.

Zapewniamy serwis i wynajem odzieży roboczej i ochronnej.

Prowadzimy też pralnię przemysłową.
Dbamy w niej o czystość i świeżość odzieży. Po praniu ubrania poddawane są kontroli jakości, by naprawić ewentualne uszkodzenia.

Pod marką Czysty Efekt, świadczymy także usługę sprzątania biur, szpitali, zakładów przemysłowych, przestrzeni handlowych i innych obiektów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Niezawodnie zadbamy o czystość i estetykę w pomieszczeniach, które muszą z jednej strony stać się funkcjonalne i zgodne z wymogami BHP, a z drugiej – być wizytówką firmy. Zajmiemy się też pracami wysokościowymi, utrzymaniem terenów zewnętrznych oraz sprzątaniem maszynowym.

Dlaczego warto skorzystać z usług 4Workers?

  • Starannie wyselekcjonowana oferta – dokładamy starań, by w naszym asortymencie proponować wyłącznie produkty o wysokiej jakości.
  • Kompleksowa usługa – w jednym miejscu zaopatrzą Państwo swoich pracowników w odzież i potrzebne akcesoria, zlecą jej pranie i naprawę.
  • Odciążenie swoich kadr – pracownicy 4Workers przejmą część obowiązków Państwa pracowników, zajmą się sprzątaniem w zakładzie, praniem, naprawą odzieży i wieloma innymi zadaniami.
  • Ulga na PFRON kształtująca się w granicach 35% – zniżka w opłacaniu składek daje korzyści finansowe.
  • Oszczędność czasu – 4Workers działa kompleksowo, skutecznie i z doskonałym efektem, dlatego nie trzeba martwić się dopełnianiem kolejnych obowiązków. Zarazem można liczyć na rzetelną i terminową realizacji zlecenia.
  • Doświadczenie – działamy na rynku już od 1990 roku. Przez ten czas zdobywaliśmy wiedzę i umiejętności pozwalające na świadczenie usług na wysokim poziomie, dostosowanych do specyfiki danej branży. Dzięki latom działalności rozumiemy zarówno realia przemysłu ciężkiego, jak i służby zdrowia, dlatego możemy dostarczać rozwiązania ściśle związane z ich szczególnymi wymogami.

4WORKERS Sp. z o.o. (właściciel marki Czysty Efekt) istnieje na rynku już od 1990 roku. Skonsolidowane roczne obroty Grupy Kapitałowej 4WORKERS Sp. z o.o. to ok. 2,2 mld złotych, zatrudnienie ponad 2300 pracowników.

e-mail: kontakt@4workers.com.pl

e-mail: biuro@czystyefekt.pl