Oferujemy

Home

Sprzedaż odzieży i artykułów

BHP

Sprzedaż odzieży i artykułów BHP

Wyposażenie pracowników w odzież roboczą i ochronną oraz środki ochrony indywidualnej dobranych optymalnie do wymogów jakościowych i cenowych klientów.

Posiadamy własny zakład szwalniczy produkujący odzież roboczą oraz jesteśmy dystrybutorem szerokiej gamy asortymentów spoza naszej produkcji.

Posiadamy również pralnie przemysłową, dzięki czemu świadczymy usługi wynajmu, serwisu i prania odzieży roboczej.

Home

Wynajem i serwis

odzieży roboczej

Wynajem i serwis odzieży roboczej

Wynajem i serwis odzieży roboczej to kompleksowa usługa dostosowana do potrzeb klientów, których personel musi zawsze wyglądać nienagannie i dbać o swoje bezpieczeństwo, nosząc  odpowiednio    dostosowane ubrania ochronne.

Usługa obejmuje: zakup lub uszycie spersonalizowanej odzieży, dostawę szafek do ich przechowywania, odbiór brudnej, pranie i dostawę czystej odzieży, a także naprawy ubrań.

Wynajem i serwis odzieży to wygodne i opłacalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą ponosić wysokich  kosztów zakupu ubrań i potrzebują stałego dostępu do czystych i zadbanych fartuchów, kombinezonów czy kurtek.

Home
Home
Home

Pralnia

wodna

Pralnia wodna

Posiadamy profesjonalną pralnię wodną wyposażoną w przemysłowe pralnico-wirówki oraz suszarki. Specjalizujemy się w praniu odzieży roboczej, w przemyśle zarówno lekkim, jak i ciężkim czy spożywczym.

Usługa obejmuje odbiór i dostawę odzieży do Klienta.

Niskie ceny, dobra jakość, szybkie terminy realizacji. 

INTERESUJE CIĘ PEŁNA OFERTA

infolinia: 517 126 079

e-mail: kontakt@4workers.com.pl

INTERESUJE

CIĘ PEŁNA

OFERTA

infolinia: 517 126 079

e-mail: kontakt@4workers.com.pl

Wyróżnia nas

Home

DOŚWIADCZENIE

Działamy na rynku już od 1990 roku, dlatego śmiało możemy powiedzieć, że znamy branże BHP i sprzątania od podszewki. Przez lata zaufały nam setki klientów – ich zadowolenie potwierdzają liczne referencje. W swojej pracy czerpiemy z wiedzy i doświadczenia zgromadzonych przez długi czas działalności na rynku, a zarazem wciąż szukamy nowych sposobów, by podnieść jakość świadczonych usług. Korzystamy z nowoczesnych technologii i dostosowujemy się do zmieniających się potrzeb. 

Home

ULGA PFRON

Firma 4Workers zatrudnia obecnie ok. 90% osób niepełnosprawnych. W związku z tym oferujemy naszym klientom ulgi w zakresie składek na PFRON.W przypadku zakupu naszych produktów lub usług zyskują Państwo 35% zniżki. Współpraca z naszą firmą pozwoli skutecznie obniżyć wysokość obowiązkowych wpłat – skorzystanie z oferowanych przez nas usług daje również korzyści finansowe.

Home

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Produkujemy i sprzedajemy odzież roboczą i ochronną oraz artykuły BHP takie jak obuwie robocze, rękawice, kaski czy środki czystości. Zajmujemy się też wynajmem i serwisem odzieży roboczej. Posiadamy również profesjonalną pralnię. Świadczymy także usługi porządkowo czystościowe – sprzątanie, prace wysokościowe i utrzymanie terenów zewnętrznych. Oznacza to, że w jednym miejscu mogą zlecić Państwo szeroki zakres prac i znaleźć dokładnie te produkty, które będą potrzebne zatrudnionym pracownikom

Jak to działa?

e-mail: kontakt@4workers.com.pl

e-mail: biuro@czystyefekt.pl